perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në finlandisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): anti, kyky, lahja, lahjakkuus, lahjoitus, mukana, nykyinen, saapuvilla, muisto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez dhuratë, dhuratë në finlandisht, anti në shqip
dhuratë në finlandisht