perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në finlandisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): naarashirvi
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez drenushë, drenushë në finlandisht, naarashirvi në shqip
drenushë në finlandisht