perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në finlandisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): metsä, puu, metsikkö, puuaine, halko, metsäinen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në finlandisht, metsä në shqip
dru në finlandisht

Fjalë të ngjashme

harroj pranverat urime ditëlindje