perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në finlandisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): tupakka
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në finlandisht, tupakka në shqip
duhan në finlandisht