perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në finlandisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): ja, sekä, myös, niin, siksi
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në finlandisht, ja në shqip
edhe në finlandisht

Fjalë të ngjashme

sallatë ruse future varr technologies