perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në finlandisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (10): demonstraatio, esittäminen, todistus, edustus, esitys, kuvaus, näytelmä, näytös, esitelmä, luento
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ekspozitë, ekspozitë në finlandisht, demonstraatio në shqip
ekspozitë në finlandisht