perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në finlandisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (10): haju, katku, lemu, tuoksu, hajuaisti, pieru, tuuli, hajuaine, hajuvesi, parfyymi
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez erë, erë në finlandisht, haju në shqip
erë në finlandisht