perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në finlandisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): etiketti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez etiketë, etiketë në finlandisht, etiketti në shqip
etiketë në finlandisht