perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fërkoj në finlandisht

Fjalë: fërkoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): ahdistaa, hangata, hyökätä, rynnistää, sivellä
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fërkoj, fërkoj në finlandisht, ahdistaa në shqip
fërkoj në finlandisht