perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në finlandisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): pahantekijä, syyllinen, alkuunpanija, käsityöläinen, kirjailija
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në finlandisht, pahantekijä në shqip
fajtor në finlandisht