perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fije në finlandisht

Fjalë: fije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): lanka, naru, rihma
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fije, fiji weather, fiji water, fiji times, fiji sun, fiji resorts, fije në finlandisht, lanka në shqip
fije në finlandisht

Fjalë të ngjashme

do martohem kohë me shi marr me qera