perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në finlandisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): ansaita, kostua, voittaa, hankkia, saavuttaa, valloittaa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fitoj, fitoj në finlandisht, ansaita në shqip
fitoj në finlandisht