perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në finlandisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): linnoitus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fortesë, fortesë në finlandisht, linnoitus në shqip
fortesë në finlandisht