perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në finlandisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): astia, tynnyri
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fuçi, fuçi në finlandisht, astia në shqip
fuçi në finlandisht