perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në finlandisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): myrsky, rajuilma, tuisku, rynnistys
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez furtunë, furtunë në finlandisht, myrsky në shqip
furtunë në finlandisht