perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fustan në finlandisht

Fjalë: fustan (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): asu, leninki, puku, vaate, kolttu, mekko, vaatetus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fustan, fustani i kuq, fustana te shkurter, fustana per mbremje te matures, fustana per gra, fustana per femra, fustan në finlandisht, asu në shqip
fustan në finlandisht