perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në finlandisht

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (13): kasvot, suu, suudella, suutelo, etupuoli, otsa, vastaan, vasten, vastoin, naama, keula, rintama, julkisivu
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez fytyrë, fytyrë në finlandisht, kasvot në shqip
fytyrë në finlandisht