perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërmim në finlandisht

Fjalë: gërmim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kaivaminen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gërmim, gërmim në finlandisht, kaivaminen në shqip
gërmim në finlandisht