perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërmoj në finlandisht

Fjalë: gërmoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): tonkia
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gërmoj, gërmoj në finlandisht, tonkia në shqip
gërmoj në finlandisht