perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në finlandisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): sakset
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gërshërë, gërshërë në finlandisht, sakset në shqip
gërshërë në finlandisht