perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në finlandisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (8): epäkohta, erehdys, erhe, hairahdus, haitta, kommellus, puute, virhe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në finlandisht, epäkohta në shqip
gabim në finlandisht