perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

garazh në finlandisht

Fjalë: garazh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): autohalli, autotalli, autovaja
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez garazh, garazh movie, garazh film, garageband, garage shoes, garage sales, garazh në finlandisht, autohalli në shqip
garazh në finlandisht