perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në finlandisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): sormi
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gisht, gisht në finlandisht, sormi në shqip
gisht në finlandisht