perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në finlandisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kuusikymmentä
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në finlandisht, kuusikymmentä në shqip
gjashtëdhjetë në finlandisht