perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në finlandisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): kyynärpää, polvi
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në finlandisht, kyynärpää në shqip
gju në finlandisht

Fjalë të ngjashme

ortek mkb-84 fx cakalli kafshë