perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysh në finlandisht

Fjalë: gjysh (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): isoisä
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gjysh, rip gjysh, gjysh te kam shoqe, gjysh me mungon, gjysh maloku, gjysh kico, gjysh në finlandisht, isoisä në shqip
gjysh në finlandisht