perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysmë në finlandisht

Fjalë: gjysmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): puoli, puolikas, keskipiste, keskus
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gjysmë, gjysmë në finlandisht, puoli në shqip
gjysmë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

flashscores mobile radio shqip