perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në finlandisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): nainen, naaras, naisellinen, vaimo
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në finlandisht, nainen në shqip
grua në finlandisht

Fjalë të ngjashme

profesor matematike summer school