perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në finlandisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): väkipyörä, kasa, keko, läjä, pinkka, pino, rovio
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në finlandisht, väkipyörä në shqip
grumbull në finlandisht