perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në finlandisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): hurista, kehrätä, kilahtaa, kilistä, surista, humista
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez gumëzhin, gumëzhin në finlandisht, hurista në shqip
gumëzhin në finlandisht

Fjalë të ngjashme

një ankesë merrjep qen