perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në finlandisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): rohkea, uljas, urhea, vahva, huimapäinen, uhkarohkea
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në finlandisht, rohkea në shqip
guximtar në finlandisht