perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në finlandisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (12): haamu, katve, varjo, epäselvyys, hämäryys, hämy, himmeys, iltahämärä, iltahämy, iltarusko, pimeys, synkkyys
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në finlandisht, haamu në shqip
hije në finlandisht

Fjalë të ngjashme

hall of game skullcandy besnik cerekja