perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në finlandisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): lainata
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në finlandisht, lainata në shqip
huaj në finlandisht