perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në finlandisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): hukata, kadottaa, menettää
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në finlandisht, hukata në shqip
humbas në finlandisht

Fjalë të ngjashme

klient soundcloud