perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në finlandisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): henkilökohtainen, oma, yksilöllinen, kummallinen, merkillinen, erikoinen, erityinen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në finlandisht, henkilökohtainen në shqip
individual në finlandisht

Fjalë të ngjashme

vdes laver bariu