perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në finlandisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): elinkeino, teollisuus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në finlandisht, elinkeino në shqip
industri në finlandisht

Fjalë të ngjashme

korr 104 gatuaj dhe shijo edhe pak mp3