perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në finlandisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): ei, en
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në finlandisht, ei në shqip
jo në finlandisht

Fjalë të ngjashme

murmuri twitter pazar 53 arnoj meaning