perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në finlandisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): haukata, hivuttaa, jäytää, jyrsiä, kalvaa, nakertaa, puraista, purra, purema
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kafshoj, kafshoj në finlandisht, haukata në shqip
kafshoj në finlandisht