perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

karakter në finlandisht

Fjalë: karakter (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): laatu, luonne, luonteenlaatu, luonto, kirjain, kirje, kirjelmä
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez karakter, karakter zodiak leo, karakter zodiak, karakter virgo, karakter taurus, karakter pisces, karakter në finlandisht, laatu në shqip
karakter në finlandisht

Fjalë të ngjashme

gëzim visoka njeri earth kap slap