perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kashtë në finlandisht

Fjalë: kashtë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): korsi, oljet, olki
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kashtë, kashtë në finlandisht, korsi në shqip
kashtë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

gati courier