perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në finlandisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): esimies, etupää, päällikkö, otsake, otsikko
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kokë, kokë në finlandisht, esimies në shqip
kokë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

arij mousa çati kaplama