perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në finlandisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (14): johtaa, käskeä, näyttää, osoittaa, todistaa, aikaansaada, määrätä, tehdä, tilata, käsky, käskyvalta, päällikkyys, komentaa, säätää
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez komandoj, komandoj në finlandisht, johtaa në shqip
komandoj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

rregull treshi meshkujt llafazan