perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në finlandisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): nappi, nuppi, korko
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kopsë, kopsë në finlandisht, nappi në shqip
kopsë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

floripa jetë