perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në finlandisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (12): ala, maa-alue, maaperä, seutu, sija, tila, väli, piiri, piirikunta, ympärys, alue, vyöhyke
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez krahinë, krahinë në finlandisht, ala në shqip
krahinë në finlandisht