perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në finlandisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (11): ensimmäinen, keskeinen, keskus, pääoma, yleinen, aito, alkeellinen, alkuperäinen, originaali, perus-, perusteellinen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në finlandisht, ensimmäinen në shqip
kryesor në finlandisht

Fjalë të ngjashme

pesëdhjetë hijet e grisë