perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në finlandisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (18): kääntää, kääntyä, kiemurrella, kieppua, kiertää, luikerrella, väännellä, hapan, käänne, käsittely, kierros, kierto, kumous, mullistus, rivi, vallankumous, palata, palauttaa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kthej, kthej në finlandisht, kääntää në shqip
kthej në finlandisht

Fjalë të ngjashme

cak tanks berber rugs eci login