perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në finlandisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): jonne, jossa, minne, missä
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në finlandisht, jonne në shqip
ku në finlandisht