perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në finlandisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): hälytys, ahdistus, hätäily, levottomuus, pelästys
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në finlandisht, hälytys në shqip
kushtrim në finlandisht