perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëviz në finlandisht

Fjalë: lëviz (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): hämmentää, hievahtaa, käyttää, liikuttaa, kajota, koskea, kosketus
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez lëviz, lëviz në finlandisht, hämmentää në shqip
lëviz në finlandisht

Fjalë të ngjashme

karroca fëmijë sh