perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në finlandisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): sallia, suvaita, edellyttää, valtuuttaa, jättää, helpottaa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez lejoj, lejoj në finlandisht, sallia në shqip
lejoj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

edmond xhaxha merrjap